0

Baty i palcaty

Osoby zajmujące się hippiką zawodowo, jak również amatorzy, którzy co jakiś czas odwiedzają szkółkę powinni wyposażyć się w odpowiedni sprzęt jeździecki. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaproponować najatrakcyjniejsze rozwiązania, które z pewnością uprzyjemnią jazdę.


W naszym asortymencie prezentujemy między innymi palcat wszechstronny i skokowy o różnych rozmiarach i kilku atrakcyjnych kolorach do wyboru. Każdy model posiada wygodny uchwyt, dzięki czemu nie wyśliźnie się i będzie wygodnie leżał w dłoni. Oferujemy również bat do lonżowania z wygodnym gumowym uchwytem i sznurkiem połączonym z trzonem.


Dbając o zadowolenie nawet najbardziej wymagających gustów, naszą ofertę wzbogacamy wyłącznie o artykuły pochodzące od sprawdzonych, renomowanych producentów. Zachęcamy serdecznie do przejrzenia całej naszej oferty.

Kontakt ze sklepem

Zapraszamy do składania zamówień. 

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mcrypt_get_iv_size() in /home/ftprekop/domains/rekop.com.pl/public_html/include/functions.share.php:3164 Stack trace: #0 /home/ftprekop/domains/rekop.com.pl/public_html/index.php(619): EncodeString('4.0', 'WebSoft') #1 {main} thrown in /home/ftprekop/domains/rekop.com.pl/public_html/include/functions.share.php on line 3164