0

Kaski

Niezbędnym elementem wyposażenia każdego amatora i zawodowca jazdy konnej jest kask. Faktem jest, że nawet najbardziej doświadczony zawodowiec powinien zadbać o podstawy bezpieczeństwa. Mając tego świadomość, w naszej ofercie udostępniamy modele stworzone przez najlepszych producentów z branży.


Prezentujemy kaski jeździeckie w mniejszych i większych rozmiarach, z możliwością samodzielnej regulacji. Oferujemy modele klasyczne, jak również nowoczesne wersje z designerskimi elementami. Udostępniamy atrakcyjne modele w rozmaitych kolorach do wyboru idealne zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn w każdym wieku.


Chcąc przekazywać naszym Klientom jak najlepsze rozwiązania, uzupełniamy naszą ofertę o przydatne akcesoria. Proponujemy między innymi ocieplacze na uszy do kasku, które w prosty sposób można przymocować do każdego modelu.

Kontakt ze sklepem

Zapraszamy do składania zamówień. 

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mcrypt_get_iv_size() in /home/ftprekop/domains/rekop.com.pl/public_html/include/functions.share.php:3164 Stack trace: #0 /home/ftprekop/domains/rekop.com.pl/public_html/index.php(619): EncodeString('4.0', 'WebSoft') #1 {main} thrown in /home/ftprekop/domains/rekop.com.pl/public_html/include/functions.share.php on line 3164