0

Sztyblety

Chcąc sprostać wymaganiom wszystkich pasjonatów hippiki, naszą ofertę na bieżąco wzbogacamy o najnowsze modele podstawowych elementów wyposażenia. Jednym z podstawowych artykułów tego typu są odpowiednio dopasowane buty. Naszą propozycją są sztyblety do jazdy konnej.


Oferujemy damskie i męskie wersje w wielu rozmiarach do wyboru. W naszym asortymencie znajdziecie buty sztyblety wykonane ze skóry licowej i modele gumowe. Dostępne w klasycznym, czarnym kolorze, a także stylowe, jasno-brązowe, sznurowane i wciągane z tylnym uchwytem ułatwiającym zakładanie obuwia.


Każdy z artykułów jeździeckich był produkowany z najwyższą precyzją i dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu, wystarczy on na długie lata użytkowania. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu. W razie jakichkolwiek wątpliwości, z przyjemnością udzielimy rzetelnej odpowiedzi.

Kontakt ze sklepem

Zapraszamy do składania zamówień. 

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mcrypt_get_iv_size() in /home/ftprekop/domains/rekop.com.pl/public_html/include/functions.share.php:3164 Stack trace: #0 /home/ftprekop/domains/rekop.com.pl/public_html/index.php(619): EncodeString('4.0', 'WebSoft') #1 {main} thrown in /home/ftprekop/domains/rekop.com.pl/public_html/include/functions.share.php on line 3164